FA Cup

Final (May 19, 2018)

Chelsea won match in normal time.

Semi-finals (April 21, 2018 to April 22, 2018)

Manchester Utd won match in normal time and advance to Final.
Chelsea won match in normal time and advance to Final.

Quarter-finals (March 17, 2018 to March 18, 2018)

Tottenham won match in normal time and advance to Semi-finals.
Manchester Utd won match in normal time and advance to Semi-finals.
Southampton won match in normal time and advance to Semi-finals.
Chelsea won match in normal time and advance to Semi-finals.

Fifth round (February 16, 2018 to February 28, 2018)

Feb 18
Rochdale
Tottenham
Feb 28
Tottenham
Rochdale
Tottenham won replayed match in normal time and advance to Quarter-finals.
Feb 17
West Brom
Southampton
Southampton won match in normal time and advance to Quarter-finals.
Feb 16
Leicester City
Sheffield Utd
Leicester City won match in normal time and advance to Quarter-finals.
Feb 16
Chelsea
Hull City
Chelsea won match in normal time and advance to Quarter-finals.
Feb 19
Wigan Athletic
Manchester City
Wigan Athletic won match in normal time and advance to Quarter-finals.
Feb 17
Huddersfield
Manchester Utd
Manchester Utd won match in normal time and advance to Quarter-finals.
Feb 17
Brighton
Coventry City
Brighton won match in normal time and advance to Quarter-finals.
Feb 17
Sheffield Weds
Swansea City
Feb 27
Swansea City
Sheffield Weds
Swansea City won replayed match in normal time and advance to Quarter-finals.

Fourth round (January 26, 2018 to February 7, 2018)

Jan 27
Sheffield Utd
Preston
Sheffield Utd won match in normal time and advance to Fifth round.
Jan 27
P'borough Utd
Leicester City
Leicester City won match in normal time and advance to Fifth round.
Jan 27
Millwall
Rochdale
Feb 6
Rochdale
Millwall
Rochdale won replayed match in normal time and advance to Fifth round.
Jan 27
Hull City
Nott'ham Forest
Hull City won match in normal time and advance to Fifth round.
Jan 27
Wigan Athletic
West Ham
Wigan Athletic won match in normal time and advance to Fifth round.
Jan 27
Huddersfield
Birmingham City
Feb 6
Birmingham City
Huddersfield
Huddersfield won replayed match following extra time and advance to Fifth round.
Jan 27
Notts County
Swansea City
Feb 6
Swansea City
Notts County
Swansea City won replayed match in normal time and advance to Fifth round.
Jan 27
MK Dons
Coventry City
Coventry City won match in normal time and advance to Fifth round.
Jan 27
Southampton
Watford
Southampton won match in normal time and advance to Fifth round.
Jan 27
Newport County
Tottenham
Feb 7
Tottenham
Newport County
Tottenham won replayed match in normal time and advance to Fifth round.
Jan 27
Liverpool
West Brom
West Brom won match in normal time and advance to Fifth round.
Jan 28
Cardiff City
Manchester City
Manchester City won match in normal time and advance to Fifth round.
Jan 26
Sheffield Weds
Reading
Sheffield Weds won match in normal time and advance to Fifth round.
Jan 26
Yeovil Town
Manchester Utd
Manchester Utd won match in normal time and advance to Fifth round.
Jan 28
Chelsea
Newcastle Utd
Chelsea won match in normal time and advance to Fifth round.
Jan 27
Middlesbrough
Brighton
Brighton won match in normal time and advance to Fifth round.

Third round (January 5, 2018 to January 17, 2018)

Jan 5
Manchester Utd
Derby County
Manchester Utd won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Stevenage
Reading
Jan 16
Reading
Stevenage
Reading won replayed match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 7
Shrewsbury
West Ham
Jan 16
West Ham
Shrewsbury
West Ham won replayed match following extra time and advance to Fourth round.
Jan 6
Ipswich Town
Sheffield Utd
Sheffield Utd won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Manchester City
Burnley
Manchester City won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Carlisle United
Sheffield Weds
Jan 16
Sheffield Weds
Carlisle United
Sheffield Weds won replayed match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Yeovil Town
Bradford City
Yeovil Town won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Brentford
Notts County
Notts County won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Norwich City
Chelsea
Jan 17
Chelsea
Norwich City
Chelsea won replayed match on penalty kicks following extra time and advance to Fourth round.
Jan 8
Brighton
Crystal Palace
Brighton won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 5
Liverpool
Everton
Liverpool won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Wycombe
Preston
Preston won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Fleetwood Town
Leicester City
Jan 16
Leicester City
Fleetwood Town
Leicester City won replayed match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Aston Villa
P'borough Utd
P'borough Utd won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Blackburn
Hull City
Hull City won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Newcastle Utd
Luton Town
Newcastle Utd won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Millwall
Barnsley
Millwall won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 7
Nott'ham Forest
Arsenal
Nott'ham Forest won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Bournemouth
Wigan Athletic
Jan 17
Wigan Athletic
Bournemouth
Wigan Athletic won replayed match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Birmingham City
Burton Albion
Birmingham City won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Bolton
Huddersfield
Huddersfield won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Coventry City
Stoke City
Coventry City won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Doncaster
Rochdale
Rochdale won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Wolves
Swansea City
Jan 17
Swansea City
Wolves
Swansea City won replayed match in normal time and advance to Fourth round.
1–0
QPR Club Crest
Jan 6
QPR
MK Dons
MK Dons won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Fulham
Southampton
Southampton won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Exeter City
West Brom
West Brom won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 7
Newport County
Leeds United
Newport County won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Cardiff City
Mansfield Town
Jan 16
Mansfield Town
Cardiff City
Cardiff City won replayed match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 7
Tottenham
AFC Wimbledon
Tottenham won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Middlesbrough
Sunderland
Middlesbrough won match in normal time and advance to Fourth round.
Jan 6
Watford
Bristol City
Watford won match in normal time and advance to Fourth round.

Second round (December 1, 2017 to December 19, 2017)

Dec 3
Doncaster
Scunthorpe Utd
Doncaster won match in normal time and advance to Third round.
Dec 2
Stevenage
Swindon Town
Stevenage won match in normal time and advance to Third round.
Dec 2
Shrewsbury
Morecambe
Shrewsbury won match in normal time and advance to Third round.
Dec 2
Port Vale
Yeovil Town
Dec 12
Yeovil Town
Port Vale
Yeovil Town won replayed match following extra time and advance to Third round.
Dec 2
Fleetwood Town
Hereford
Dec 14
Hereford
Fleetwood Town
Fleetwood Town won replayed match in normal time and advance to Third round.
Dec 3
Woking
P'borough Utd
Dec 12
P'borough Utd
Woking
P'borough Utd won replayed match in normal time and advance to Third round.
Dec 3
Gateshead
Luton Town
Luton Town won match in normal time and advance to Third round.
Dec 1
Fylde
Wigan Athletic
Dec 12
Wigan Athletic
Fylde
Wigan Athletic won replayed match in normal time and advance to Third round.
Dec 3
Blackburn
Crewe Alexandra
Dec 13
Crewe Alexandra
Blackburn
Blackburn won replayed match in normal time and advance to Third round.
Dec 2
FG Rovers
Exeter City
Dec 12
Exeter City
FG Rovers
Exeter City won replayed match following extra time and advance to Third round.
Dec 3
Coventry City
Boreham Wood
Coventry City won match in normal time and advance to Third round.
Dec 2
Bradford City
Plymouth Argyle
Bradford City won match in normal time and advance to Third round.
Dec 2
MK Dons
Maidstone Utd
MK Dons won match in normal time and advance to Third round.
Dec 2
Notts County
Oxford City
Notts County won match in normal time and advance to Third round.
Dec 3
Mansfield Town
Guiseley
Mansfield Town won match in normal time and advance to Third round.
Dec 4
Slough
Rochdale
Rochdale won match in normal time and advance to Third round.
Dec 2
Gillingham
Carlisle United
Dec 19
Carlisle United
Gillingham
Carlisle United won replayed match in normal time and advance to Third round.
Dec 3
Newport County
Cambridge Utd
Newport County won match in normal time and advance to Third round.
Dec 3
Wycombe
Leatherhead
Wycombe won match in normal time and advance to Third round.
Dec 3
AFC Wimbledon
Charlton Ath
AFC Wimbledon won match in normal time and advance to Third round.

First round (November 3, 2017 to November 16, 2017)

Nov 4
SL Aquaforce
Mansfield Town
Mansfield Town won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Cheltenham
Maidstone Utd
Maidstone Utd won match in normal time and advance to Second round.
Nov 5
Cambridge Utd
Sutton United
Cambridge Utd won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Boreham Wood
Blackpool
Boreham Wood won match in normal time and advance to Second round.
Nov 5
Exeter City
Heybridge
Exeter City won match in normal time and advance to Second round.
Nov 5
Guiseley
Acc'ton Stanley
Nov 14
Acc'ton Stanley
Guiseley
Guiseley won replayed match on penalty kicks following extra time and advance to Second round.
Nov 4
Northampton
Scunthorpe Utd
Nov 14
Scunthorpe Utd
Northampton
Scunthorpe Utd won replayed match in normal time and advance to Second round.
Nov 5
Solihull Moors
Wycombe
Wycombe won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Ebbsfleet Utd
Doncaster
Doncaster won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Plymouth Argyle
Grimsby Town
Plymouth Argyle won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Stevenage
Nantwich Town
Stevenage won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Carlisle United
Oldham Athletic
Carlisle United won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Colchester Utd
Oxford City
Oxford City won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Shrewsbury
Aldershot Town
Shrewsbury won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Yeovil Town
Southend United
Yeovil Town won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Gateshead
Chelmsford
Gateshead won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Hereford
Telford United
Hereford won match in normal time and advance to Second round.
3–0
Nov 5
Woking
Bury
Nov 14
Bury
Woking
Woking won replayed match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Bradford City
Chesterfield
Bradford City won match in normal time and advance to Second round.
Nov 5
Dartford
Swindon Town
Swindon Town won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
P'borough Utd
Tranmere Rovers
Nov 15
Tranmere Rovers
P'borough Utd
P'borough Utd won replayed match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
AFC Wimbledon
Lincoln City
AFC Wimbledon won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Gainsborough
Slough
Slough won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Newport County
Walsall
Newport County won match in normal time and advance to Second round.
Nov 6
Chorley
Fleetwood Town
Fleetwood Town won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Blackburn
Barnet
Blackburn won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Luton Town
Portsmouth
Luton Town won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Wigan Athletic
Crawley Town
Wigan Athletic won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Crewe Alexandra
Rotherham Utd
Crewe Alexandra won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
FG Rovers
Macclesfield
FG Rovers won match in normal time and advance to Second round.
Nov 5
Leatherhead
Billericay
Nov 16
Billericay
Leatherhead
Leatherhead won replayed match in normal time and advance to Second round.
Nov 5
Coventry City
Maidenhead Utd
Coventry City won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Fylde
Kidderminster
Fylde won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Gillingham
Leyton Orient
Gillingham won match in normal time and advance to Second round.
Nov 3
Hyde United
MK Dons
MK Dons won match in normal time and advance to Second round.
Nov 3
Port Vale
Oxford United
Port Vale won match in normal time and advance to Second round.
Nov 3
Notts County
Bristol Rovers
Notts County won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Rochdale
Bromley
Rochdale won match in normal time and advance to Second round.
Nov 4
Morecambe
Hartlepool Utd
Morecambe won match in normal time and advance to Second round.
Nov 5
Charlton Ath
Truro City
Charlton Ath won match in normal time and advance to Second round.

League Table

League Table Table
Rk Squad MP W D L GF GA GDiff Pts Attendance Top Team Scorer Goalkeeper Notes
1Club Crest Chelsea7520132+111739,684Michy Batshuayi - 3Willy Caballero
2Club Crest Manchester Utd6501122+101584,667Romelu Lukaku - 5Sergio Romero
3Club Crest Tottenham7421186+1214Harry Kane - 4Michel Vorm
3Club Crest Southampton540163+312Wesley Hoedt, Jack Stephens... - 1Alex McCarthy
5Club Crest Wigan Athletic8521148+61717,110Will Grigg - 7Christian Walton
5Club Crest Swansea City7331136+71217,498Nathan Dyer - 3Kristoffer Nordfeldt
5Club Crest Leicester City531193+61031,792Kelechi Iheanacho - 4Kasper Schmeichel
5Club Crest Brighton430164+29Glenn Murray - 2Tim Krul
9Club Crest Rochdale74211510+5148,480Ian Henderson - 6Josh Lillis
9Club Crest Coventry City540194+512Jordan Ponticelli - 2Lee Burge
9Club Crest Sheffield Weds522153+28Atdhe Nuhiu - 3Cameron Dawson
9Club Crest Huddersfield421175+2712,683Rajiv van La Parra, Steve Mounié - 2Jonas Lössl
9Club Crest Manchester City320162+46Sergio Agüero - 2Claudio Bravo
9Club Crest West Brom320164+2617,600Jay Rodriguez - 3Ben Foster
9Club Crest Sheffield Utd320121+1615,680Nathan Thomas, Billy Sharp - 1Jamal Blackman
9Club Crest Hull City320135-2613,450Nouha Dicko, Jarrod Bowen... - 1David Marshall
17Club Crest P'borough Utd63211610+611Jack Marriott - 5Jonathan Bond
17Club Crest Newport County531175+2106,887Shawn McCoulsky, Joss Labadie - 2Joe Day
17Club Crest Yeovil Town5311770103,040Otis Khan - 3Artur Krysiak
17Club Crest Notts County53111013-310Jon Stead - 4Ross Fitzsimons
17Club Crest MK Dons430192+79Kieran Agard, Aidan Nesbitt - 2Lee Nicholls
17Club Crest Millwall311164+24Ben Thompson, Aiden O'Brien - 2David Martin
17Club Crest Cardiff City311143+146,378Junior Hoilett - 2Neil Etheridge
17Club Crest Reading311143+14Jón Daði Böðvarsson - 3Anssi Jaakkola
17Club Crest West Ham311112-14Reece Burke - 1Joe Hart
17Club Crest Birmingham City311135-247,623Che Adams, Lukas Jutkiewicz... - 1David Stockdale
17Club Crest Preston210152+33Josh Harrop, Alan Browne - 2Declan Rudd
17Club Crest Watford210131+23Troy Deeney, Étienne Capoue... - 1Heurelho Gomes, Orestis Karnezis
17Club Crest Middlesbrough210121+1326,399Martin Braithwaite, Rudy Gestede - 1Darren Randolph
17Club Crest Nott'ham Forest210154+1327,182Eric Lichaj - 2Jordan Smith
17Club Crest Liverpool2101440353,342James Milner, Mohamed Salah... - 1Simon Mignolet, Loris Karius
17Club Crest Newcastle Utd210134-13Ayoze Pérez - 2Karl Darlow, Freddie Woodman
33Club Crest Carlisle United522176+18Hallam Hope - 3Jack Bonham
33Club Crest Fleetwood Town522154+18Devante Cole, Cian Bolger - 2Chris Neal
33Club Crest Shrewsbury421171+673,184Alex Rodman, Shaun Whalley - 2Dean Henderson
33Club Crest Stevenage4211105+573,877Matthew Godden - 4Tom King, Joe Fryer
33Club Crest Mansfield Town421175+275,746Jimmy Spencer, Danny Rose - 3Conrad Logan
33Club Crest Blackburn421175+273,710Danny Graham - 3Jayson Leutwiler
33Club Crest Exeter City421187+175,638Jayden Stockley - 5Christy Pym
33Club Crest Doncaster320193+665,251Tommy Rowe - 3Ian Lawlor
33Club Crest Luton Town320173+46Danny Hylton - 2Marek Štěch
33Club Crest Bradford City320153+264,747Alex Gilliead, Romain Vincelot... - 1Rouven Sattelmaier, Lukas Raeder...
33Club Crest Wycombe320166063,835Craig Mackail-Smith - 2Scott Brown
33Club Crest AFC Wimbledon32014406Lyle Taylor - 3George Long
33Club Crest Norwich City2020110223,598Jamal Lewis - 1Angus Gunn
33Club Crest Wolves201112-1122,976Diogo Jota - 1Will Norris
33Club Crest Bournemouth201125-319,894Lys Mousset, Steve Cook - 1Artur Boruc
33Club Crest Stoke City100112-10Charlie Adam - 1Jack Butland
33Club Crest Bolton100112-1011,574Derik Osede - 1Mark Howard
33Club Crest Crystal Palace100112-10Bakary Sako - 1Wayne Hennessey
33Club Crest Leeds United100112-10Gaetano Berardi - 1Andy Lonergan
33Club Crest QPR100101-106,314Alex Smithies
33Club Crest Burton Albion100101-10Stephen Bywater
33Club Crest Ipswich Town100101-1012,057Bartosz Białkowski
33Club Crest Brentford100101-106,935Luke Daniels
33Club Crest Everton100112-10Gylfi Sigurðsson - 1Jordan Pickford
33Club Crest Fulham100101-1017,327David Button
33Club Crest Arsenal100124-20Danny Welbeck, Per Mertesacker - 1David Ospina
33Club Crest Derby County100102-20Scott Carson
33Club Crest Aston Villa100113-2021,677Keinan Davis - 1Jed Steer
33Club Crest Sunderland100102-20Jason Steele
33Club Crest Barnsley100114-30Brad Potts - 1Adam Davies
33Club Crest Bristol City100103-30Luke Steele
33Club Crest Burnley100114-30Ashley Barnes - 1Nick Pope
65Club Crest Woking41217705Inih Effiong, Jamie Philpot - 2Nathan Baxter
65Club Crest Fylde311176+143,351Danny Rowe - 4Jay Lynch
65Club Crest Port Vale311154+143,316Tom Pope - 2Ryan Boot
65Club Crest Leatherhead311155041,797Jack Midson - 4Zaki Oualah
65Club Crest Crewe Alexandra31115504Chris Porter - 2Dave Richards
65Club Crest FG Rovers31115504Christian Doidge - 4Bradley Collins
65Club Crest Gillingham311145-14Josh Parker, Luke O'Neill... - 1Tomáš Holý
65Club Crest Hereford311123-144,712John Mills, Calvin Dinsley - 1Martin Horsell
65Club Crest Scunthorpe Utd311113-241,880Hakeeb Adelakun - 1Matt Gilks
65Club Crest Slough210164+231,950Matt Lench - 3Jack Turner
65Club Crest Swindon Town210176+13Amine Linganzi, Timi Elšnik - 2Reice Charles-Cook, Lawrence Vigouroux
65Club Crest Morecambe210132+132,004Kevin Ellison, Andrew Fleming - 1Barry Roche
65Club Crest Oxford City21013303Matt Paterson - 2Jack Stevens
65Club Crest Charlton Ath21014403Ben Reeves - 2Ben Amos
65Club Crest Plymouth Argyle210123-13Graham Carey - 2Remi Matthews, Luke McCormick
65Club Crest Cambridge Utd210112-133,070Jabo Ibehre - 1David Forde
65Club Crest Maidstone Utd210156-13Delano Sam-Yorke - 2Lee Worgan
65Club Crest Boreham Wood210124-231,041Dan Holman, Blair Turgott - 1Grant Smith
65Club Crest Gateshead210125-33732Jordan Burrow, Danny Johnson - 1James Montgomery, Dan Hanford
65Club Crest Guiseley302114-321,611John Rooney - 1Jonny Maxted
85Club Crest Acc'ton Stanley202011021,166Sean McConville - 1Aaron Chapman
85Club Crest Northampton201101-112,820David Cornell
85Club Crest Billericay201124-213,400Adam Cunnington, Billy Bricknell - 1Alan Julian
85Club Crest Bury201114-31Michael Smith - 1Leo Fasan
85Club Crest Tranmere Rovers201116-514,199Andy Cook - 1Scott Davies
85Club Crest Crawley Town100112-10Jordan Roberts - 1Glenn Morris
85Club Crest Southend United100101-10Mark Oxley
85Club Crest Rotherham Utd100112-10Will Vaulks - 1Richard O'Donnell
85Club Crest Macclesfield100101-10Shwan Jalal
85Club Crest Oldham Athletic100123-10Peter Clarke, Aaron Holloway - 1Johny Placide
85Club Crest Leyton Orient100112-10James Dayton - 1Charlie Grainger
85Club Crest Telford United100101-10Jasbir Singh
85Club Crest Portsmouth100101-10Luke McGee
85Club Crest Blackpool100112-10Danny Philliskirk - 1Ryan Allsop
85Club Crest Sutton United100101-10Jamie Butler
85Club Crest Grimsby Town100101-10James McKeown
85Club Crest Colchester Utd100101-101,775Sam Walker
85Club Crest Lincoln City100101-10Josh Vickers
85Club Crest Walsall100112-10Amadou Bakayoko - 1Mark Gillespie
85Club Crest Chorley100112-103,526Marcus Carver - 1Oliver Byrne
85Club Crest Barnet100113-20Simeon Akinola - 1Craig Ross
85Club Crest SL Aquaforce100113-201,700Lee Bennett - 1Jon Stewart
85Club Crest Oxford United100102-20Simon Eastwood
85Club Crest Bristol Rovers100124-20Stuart Sinclair, Liam Sercombe - 1Adam Smith
85Club Crest Truro City100113-20Tyler Harvey - 1Tom McHale
85Club Crest Cheltenham100124-202,799Kevin Dawson - 1Scott Flinders
85Club Crest Maidenhead Utd100102-20Carl Pentney
85Club Crest Heybridge100113-20Sam Bantick - 1Danny Sambridge
85Club Crest Solihull Moors100102-201,544Charlie Bannister
85Club Crest Chelmsford100102-20Sam Beasant
85Club Crest Chesterfield100102-20Joe Anyon
85Club Crest Kidderminster100124-20Joel Taylor, Andre Brown - 1Brandon Hall
85Club Crest Hartlepool Utd100103-30Scott Loach
85Club Crest Bromley100104-40David Gregory
85Club Crest Ebbsfleet Utd100126-402,069Danny Kedwell, Luke Coulson - 1Nathan Ashmore
85Club Crest Hyde United100104-403,123Peter Crook
85Club Crest Dartford100115-402,705Richard Sho Silva - 1Deren Ibrahim
85Club Crest Nantwich Town100105-50William Jääskeläinen
85Club Crest Aldershot Town100105-50Mark Smith
85Club Crest Gainsborough100106-601,630Henrich Ravas

2017-2018 FA Cup Squad Standard Stats

2017-2018 FA Cup Squad Goalkeeping

2017-2018 FA Cup Squad Shooting

2017-2018 FA Cup Squad Playing Time